İntobet Üye Ol

İntobet’ e üye olunması için yapılacak olan ilk şey sitenin neler istediğini öğrenmektir. Site üye olacak kişilerden birkaç bilgi ve birkaç da onaylama istemektedir. Bu bilgileri eksiksiz bir şekilde veren ve onaylanması gereken kısımları onaylayan herkes siteye özgürce üye olabiliyor. Sitenin üye olma ekranların da tüm adaylara her şey açıkça gösteriliyor.

Bu nedenle de sitenin güncel giriş adreslerine giderek üye olmak için eklenmiş seçeneğe tıkanılması aslında en büyük adımdır. Ardından İntobet üyelik adaylarının burada sitenin hazırlamış olduğu bir form bir de metin bekliyor olacaktır. Forma istenilen bilgiler yazılırken metin ise sitenin işleyişini anlamak için olunacaktır. Ardından onaylamalar da yapılarak artık İntobet sitesinin bir ferdi olabiliyorsunuz.  

İntobet Üyelik

İntobet’ e üyelik nasıl açılır? İntobet güncel adresler de bazı bilgiler ve onaylamalar olduğunu belirtmiştir. Verilmesi gereken bilgiler üye adaylarının isimleri, soy isimleri, cep telefon numaraları, mail dersi, ikamet adresi, cinsiyeti, para birimi ve de doğum tarihidir. Bu bilgileri eksiksiz ve de güncel bilgilerinizi kullanılarak doldurmanız şarttır.

Ardından İntobet üye olmak için 18 yaş üstünde olduğunuzu ve de verilen metni okuyup anladığınızı onaylama yaparak kabul etmeniz gerekiyor. Bu onaylamalar ve de bilgilerin verilmesi sonrasın da site sizlere bir kullanıcı adı ve de şifresi belirletecek ve bundan sonra siteye bu bilgiler ile giriş yapmanızı isteyecektir. Bu saye de sadece sizlerin bildiği bilgiler ile hesaplarınız kullanılmak üzere aktif edilecektir.  

İntobet Kayıt Ol

İntobet üyelik esnasındaki bilgiler, site hayatında ki süreci ilerletebilmek amacıyla mecburiyetten alınmaktadır. İntobet kayıt olurken isim, soy isim, cinsiyet ve yaş bilgisi profillerin oluşturulması ve diğer üyelerden ayırt edilebilmesi adına alınıyor. Ayrıca doğum tarihi ile üyelerin 18 yaş üstün de olduklarını bilmeleri gerekmektedir. 

Telefon ve mail gibi kişiler iletişim adresleri ise site içi faaliyetleri ve değişen giriş adreslerini bildirmek üzere alınıyor. İkamet edilen adres ise bir kişinin birden fazla hesap açıp İntobet‘i mağdur etmemesi amacıyla isteniyor. Yani bu alnına bilgiler tamamen güvenlik ve iletişim amacıyla alınıyor.